Kendinizi çiçeklerle ifade edin
  • Ürün:
  • Teslimat Tarihi:
  • Teslimat Saati:
  • Teslimat Bölgesi: /
  • Ulaşım Fiyatı: 0
  • Adet: 0

Sipariş Ve Teslimat


Gülaslı çiçekçiliğin resmi sitesi olan WWW.BUCACİCEK.COM.TR Teslimat Şartları ve çiçek aşkı
 

1-    Çiçek teslim 09.00–21.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Organizasyon Nikah, Düğün, Açılış gibi kısıtlı saat aralığı olan organizasyonlarda ise teslimat zamanı saat:22.00’a kadar çıkartılabilmektedir.

2-    Zaman aralıklı siparişlerde aynı gün teslimat için en az 2 saat önceden sipariş verilmelidir.

3-    Firmamızın çiçek teslim konusundaki sorumlulukları üstlenmesi için aşağıdaki Kuralların sağlanması gerekmektedir, bunlardan herhangi biri eksik olması olasılığında çiçek teslimatı gerçekleşmeyecektir.
-Çiçek siparişi ile ilgili olarak bu sitemizde belirtilen bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olması.
-Gerekli durumlarda sizden istenilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden iletişim kurulabiliyor olması

4-    Özel günlerde olan yoğunluk sebebi ile, çiçek siparişleriniz aynı gün içerisinde teslim edilir saat belirtilemez. Sizin belirlediğiniz saat isteklerinin gerçekleşeceğine dair saat garantisi verememekteyiz.

5-    Çiçek siparişi verildiği gün teslim edilebilmesi için, saat:16.00’a kadar çiçek siparişin tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Saat 17.00`dan sonra sisteme düşen siparişler ertesi gün teslim edilir. 

6-    Hava şartları, trafik ve kaza gibi bazı sebeplerle teslim zamanında sıkıntılar yaratabilir.

7-    Sayfamızda yer alan çiçek ücreti geçerlidir. Ama şehir merkezinde olmayan yerler için çiçek sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır. Şehir merkezlerine uzak olan bölgelerinde ekstra ücret gerekmesi halinde Müşteri Hizmetlerimiz, size en kısa sürede bilgilendirip açıklamalar yapacaktır.

8-    www.bucacicek.comçtr web sitesinde yer alan çiçekler mevsimsel nedenler veya lojistik aksamalardan dolayı, seçtiğiniz üründe veya renginde değişiklik yaşanabilir. Ancak teslim edilecek ürünün, sizin seçtiğiniz ürün ile aynı kalitede ve değerde olacağından hiç şüpheniz olmasın. Çiçek sipariş ettiğiniz çiçeğin aynı kalitede teslim edilmediğini düşünürseniz iadesini veya ürün telafisini talep edebilirsiniz. www.bucacicek.com.tr `in amacı müşterilerimizin memnun olması ve Çiçek  kalitesini bir kere değil, sürekli tutmaktır.

9-    Hatalı yapılan ödemelerin, kişiye iadesi şirketimizin garantisi altındadır.

10-  Çiçek Siparişi teslimatında alıcı adresinde değilse ürün, sipariş verirken seçtiğiniz Güvenlik Görevlisi/Komşu/Apartman Görevlisi benzeri kişilere teslim edilecektir. Bu kişilerinde bulunmaması halinde sizin onayınızla adreste bulanan veya alıcı kişi adına çiçeği almayı kabul eden kişiye, imzası alınarak teslimat gerçekleştirilir.

11-  Çiçek siparişini, teslim edilecek kişi tarafından kabul edilmemesi durumunda geri ödeme yapılmayacağını ve tüm sorumluğun müşteriye ait olacaktır.çiçek merkeze geri getirilir ve 2 gün içerisinde merkezden alınması gerekir alınmayan çiçekler imha edilir.2 gün içerisinde başka bir adrese gidecekse eksra ücretlendirilir.

12-  Bazı kuruluşlarda, kuruluşların koymuş olduğu özel kurallar, tedbirler nedeni ile çiçek alıcıya değil kurumlardaki ilgili görevliye teslim edilir.

13-  Çiçek siparişi verilen adreste eğer hiç kimse bulunmuyorsa veya adres bulunamıyorsa alıcı bilgileri ile bağlantı kurulmaktadır. Böyle bir durumda teslimat gecikmeli olarak yapılacaktır. Bu gibi durumda ödemesi alınmış olan siparişler iptal edilmez,  iade yapılmaz.

14-  www.bucacicek.com.tr  internet sitesinde oluşabilecek tüm sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından firmamız sorumlu değildir.

15-  Banka havalesi ve EFT yoluyla yapılan siparişleriniz de  sisteme yatırılan tarih değil, ödemenin sistemimize yansıdığı tarih kabul edilmektedir.

16-  Çiçek siparişlerinizi, yerine ulaşmasını istediğiniz zamandan en az 1 gün önce vermeniz tavsiye ederiz. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Kadınlar Günü gibi özel günler haricinde aynı gün içerisinde saat 17.00`den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Ayrıca TSİ 21.00`den sonra teslimat yapılmaz.

17-  Ulaşım olanaklarının zor olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarındazaman ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabileceğini söylemek isteriz bu gibi durumlarda siz saygıdeğer müşterilerimizin hoşgörüsüne sığınmak zorunda kalınabilir.

  • © 2020 Buca Çiçekçi Tüm Hakları Saklıdır.
  • BUCA ÇİÇEK SİPARİŞİ ORKİDE BAKIMI GUZMANYA SASKI ÇİÇEĞİ BUCA ÇİÇEKÇİ BUCA ÇİÇEKÇİ