Kendinizi çiçeklerle ifade edin
  • Ürün:
  • Teslimat Tarihi:
  • Teslimat Saati:
  • Teslimat Bölgesi: /
  • Ulaşım Fiyatı: 0
  • Adet: 0

KURUMSAL AVANTAJ


Çiçekler İşini Aşkla Sevgiyle Yapan İsanlar Tarafından Hazırlandığında Bir Sanat Eserine Dönüşür.

Kurumsal Müşterimiz Olun! Avantajlardan Yararlanır..

Türkiye geneline 2 saat içerisinde teslimat yapan bayilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile firmanıza özel fiyatlarla, merkezimize gelen siparişler, ilgili il veya ilçeye online olarak iletilir, sitede yer alan formatına uygun olarak hazırlanır ve istenilen zaman diliminde teslim edilir. Kurumunuzun çiçek siparişini riske atmayın.Tasarımcı ve dinamik kadromuzla sizi, şirketinizi veya kurumunuzu en iyi şekilde temsil edelim. 

ÇİÇEĞİNE KARAR VER
 
Sizler için aracısız olarak getirttiğimiz BUCA çiçekleri, en ince detayına kadar özenle hazırlıyoruz ve sizlere beğendiğiniz ürünü seçerek sipariş adımlarını doldurmak kalıyor. Merak etmeyin  ekibimiz sizler için daha fazlasını yaparak sadece beğendiğiniz çiçek göndermek kalacak.

ÇİÇEĞİNİZ NAZİK ELLERDE
 
Sizin için önemli olacak bu armağan için gerekli hassasiyeti göstererek hazırladıktan sonra, çiçeğiniz alıcımıza ulaştırılmak üzere yola çıkmaktır. Hiç merak etmeyin. Dağıtım ekibimiz ürününüzü en iyi şekilde muhafaza ederek ulaşmasını sağlayacaktır.

MEMNUNİYET
 
Müşterilerimiz çiçek siparişi için tüm aşamalarında bilgilendirilecektir , özenle hazırladığımız ürünümüz alıcımıza ulaştığında yüzünde gülücükler eksik olmayacaktır.

 çiçek sipariş platformu Buca Çiçek, birbirinden şık ve etkileyici çiçek market ürünlerini sizlere sunuyor. İzmir çiçekçi ihtiyacınızda, bir numaralı tercihiniz olacak Buca Çiçek ile siz de kolayca sevdikleriniz için çiçek sipariş edebilir, onların gününü küçük bir sürprizle unutulmaz yapabilirsiniz. Buca Çiçek sepeti hediye ederek de jest yapabilirsiniz.
Çiçek göndermek için özel günlerin yanında sıradan bir günü özel kılmak için de çiçek çeşitleri inceleyerek size en uygun olan çiçek siparişi verebilirsiniz. Hızlı ve kolay sipariş adımları sayesinde sorunsuz bir online çiçek gönderme deneyimi sunan  Çiçek, aradığınız gibi etkileyici çiçek çeşitleri sunarak geniş ürün yelpazesiyle büyülüyor. Özellikle saksı çiçekleri, sukulent ve teraryumların güzelliği gözlerinizi kamaştıracak

.Sizde sevdiklerinizi mutlu edin mutlu kalın

 

 

 

  • © 2020 Buca Çiçekçi Tüm Hakları Saklıdır.
  • BUCA ÇİÇEK SİPARİŞİ ORKİDE BAKIMI GUZMANYA SASKI ÇİÇEĞİ BUCA ÇİÇEKÇİ BUCA ÇİÇEKÇİ