Kendinizi çiçeklerle ifade edin
  • Ürün:
  • Teslimat Tarihi:
  • Teslimat Saati:
  • Teslimat Bölgesi: /
  • Ulaşım Fiyatı: 0
  • Adet: 0

Buca Çiçek Kimdir


Uluslar arası gülaslı çiçek tasarım evi  1990 yılında izmirde kurulmuştur...

Sevginin yolu  çiçek`den geçer düşünçesiyle çıkılan yolda uluslar arası çiçekçilik sertifikasına sahiplik ve  krıterlerine uygunluk belgesiyle  birlikte  "Hızlı ve Güvenli Çiçekçilik" sloganı ile  çiçekçilik sektöründe www.bucacicek.com.tr online çiçek satış sayfasını kurarak daha iyi hizmet verebilmek adına  kurumsal sitemiz   BUCA ÇİÇEK ile her geçen gün yükselen çizgisi ile müşterilerimize  hizmet vermektedir.
BUCA ÇİÇEKÇİ  Bütün Dünya’ya Çiçek Dağıtımı Ağı”nın üyesi ve türkiye çiçekçiler birliği ege temsilciliği olarak, Dünya üzerinde, 186 ülkeye ve Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine türkiye çiçekciler birliği ile çiçek dağıtımı yapabilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun çiçeklerinizi güvenilir şekilde sizlere ve sevdiklerinize ulaştırıyoruz 
 

Gülaslı BUCA ÇİÇEK faaliyetlerine güven, hız ve kalite konularına odaklanarak devam etmekte, teknolojik gelişmeleri her zaman  yakından takip etmektedir.
Firmamız, gülaslı 
BUCA ÇİÇEK olarak yürüttüğü profesyonel çiçekçilik hizmetini sanal ortama taşımıştır... gülaslı BUCA ÇİÇEK, İş Dünyasındaki Kurumsallaşma ve Markalaşma çabalarının önemini görmüştür. Kalite politikasındaki "Daima bir adım önde" başlığına uygun olarak güncellemiştir.
VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin, çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak, müşteri memnuniyeti sağlamak vizyonumuzun gereğidir.
 

MİSYONUMUZ
"Sevgiyi anlatmanın en güzel yolu çiçek"  Politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmak misyonumuzun en önemli unsurudur.
 

KALİTE POLİTİKAMIZ 
Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, üretimini yaptığımız ürünlerin gönderildiği yerde siz değerli müşterilerimizi temsil ettiğini vurgulayarak, her zaman mükemmel ürünler üretmeye çalışıyoruz. Kalite politikamızın bize verdiği amaç ve güvenle Müşteri Memnuniyet garantisini çiçeklerle birlikte vermeye var gücümüzle çalışmaktayız..
 

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ ;
 
*Tüketici haklarına saygı ve Müşteri Memnuniyeti
*Kalite, Güven, Samimiyet
*Daima Yenilik
*Sevgiyi anlatmanın yolu çiçek
Online çiçek siparişi alanındaki çeşitli hizmet ve uygulamalarımız ile  sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyoruz. Bu hizmeti sağlarken taşıdığımızın sadece çiçek olmadığı; bununla beraber sizlerin dilek, duygu ve temennilerinizide iletmenize aracı olduğumuz bilinci ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda  en kaliteli ve taze çiçekleri, en uygun fiyatlarla  aynı günde teslim etmeye çalışıyoruz.
Online çiçek satış hizmeti alanında yeni teknolojiler, kendi hazırladığımız yazılımlar ve Türkiye’de ilk defa uygulanan bir takım yenilikler aracılığı ile de sizlere beklentilerinizin de ötesinde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Çiçekler kadar güzel bir hayat dileklerimizle.

 

BUCA ÇİÇEK Kurumsal Çözümleriniz için müşteri temsilçisi için lütfen 
   0 232 438 61 66  irtibata geçebilirsiniz..

  • © 2020 Buca Çiçekçi Tüm Hakları Saklıdır.
  • BUCA ÇİÇEK SİPARİŞİ ORKİDE BAKIMI GUZMANYA SASKI ÇİÇEĞİ BUCA ÇİÇEKÇİ BUCA ÇİÇEKÇİ